تاریخ انتشار:14/8/10 - 15:13
شماره مطلب:20148102006

پیکر 82 شهید گمنام در 24 استان همزمان با ‌سالروز شهادت امام صادق (ع)‌ تشییع می‌شود

سردار محمد باقرزاده در جریان سفر به اردبیل اظهار کرد: قرار است از این تعداد شهدایی که در کشور تشییع می‌شود چهار شهید در استان اردبیل تشییع و خاکسپاری شود.
وی تصریح کرد: در شهر رضی و سرعین هر کدام دو شهید والامقام گمنام تشییع می‌شود که قرار است در مراسمی با شکوه از این چهار شهید استقبال شده و با حرمت و عزت کامل در شهرهای رضی و سرعین تشییع و خاکسپاری شوند.
رئیس کمیته تحقیق و تفحص شهدای نیروهای مسلح گفت: در 24 استان کشور شهدای گمنام تشییع می‌شوند که در این بین با تحقیق و تفحص پیکر 62 شهید گمنام دوران دفاع مقدس و تعدادی از شهدای دیگر که در عملیات‌های مختلف به فیض شهادت رسیدند در مجموع 82 شهید والامقام همزمان با سالروز شهادت امام صادق‌ (ع) در کشور تشییع و به خاکسپاری می‌شوند.
باقرزاده در ادامه سخنان خود افزود: استان اردبیل یکی از استان‌های دلاورخیز با تقدیم هزاران شهید، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس لقب گرفته و انتظار می‌رود آیین استقبال از شهدا، مراسم تشییع، تدفین و خاکسپاری این سرمایه‌های معنوی کشور با شکوه و عزت تمام انجام شود.
وی دو شهر رضی و سرعین را شایسته برای میزبانی از این شهدا اعلام کرد و ادامه داد: امیدواریم ثمره و نتیجه این حرکت ارزشمند در ساری و جاری شدن فضای معنوی و ایثارگرانه جامعه مشهود و معلوم باشد.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری