آرشیو

 • 30/ژوئن/2015 - 10:18
  پدر مهربان مجموعه بزرگ آموزش وپرورش ایران ، من شما را نمی شناختم تا روزی که جواد من شربت شهادت نوشید .نمی دانم در آن گفتگوی تلفنی لحظات اولیه ، چه سری در کلامتان بود که اندوه از دست دادن فرزند را از دلم زدود ونجوای سحرآمیز آن پدر مهربان وتوصیف زیبایی که از جایگاه جواد من در بهشت فرمودید همواره آرامش بخش قلب زخم خورده من است .
 • 30/ژوئن/2015 - 08:45
  فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود تمامی نصایح و روشن سازی های امام (ره)، کسانی که می گویند ما پیرو امام (ره) هستیم و ولایت فقیه را قبول داریم، چگونه کارهایی را می کنند که امام گفته نباید بکنیم.
 • 30/ژوئن/2015 - 08:39
  رئیس مرکز تحقیقاتی ژنتیک نور ضمن تشریح مراحل علمی تشخیص هویت شهدای گمنام و پاسخ به برخی ابهامات در این زمینه از ادامه فرآیند شناسایی هویت غواصان شهید خبر داد.
 • 10/اوت/2014 - 15:13
  سردار محمد باقرزاده در جریان سفر به اردبیل اظهار کرد: قرار است از این تعداد شهدایی که در کشور تشییع می‌شود چهار شهید در استان اردبیل تشییع و خاکسپاری شود.
  وی تصریح کرد: در شهر رضی و سرعین هر کدام دو شهید والامقام گمنام تشییع می‌شود که قرار است در مراسمی با شکوه از این چهار شهید استقبال شده و با حرمت و عزت کامل در شهرهای رضی و سرعین تشییع و خاکسپاری شوند.

پیوندهای تصویری